
овен надувний Bestway 61083 Hydro-Force Raft Set має розмір 228x121x41 см. Дана модель одномісна і розрахована на навантаження до 170 кг. У комплектації є все необхідне для експулуатації, включаючи весла, насос, латки.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник: | Bestway |
| Країна реєстрації бренду: | США |
| Країна виробництва: | Китай |
| Тип, вид: | Грібний з веслами, надувний |
| Матеріал корпуса: | Корпус зроблений з високоякісного вінілу, стійкого до солі та ультрафіолету. |
| Кількість повітряних відсіків: | 3 незалежні один від одного. |
| Колір корпусу: | Синій із малюнком. |
| Кількість місць та допустиме навантаження: | 1 місце, навантаження до 170 кілограмів. |
| РОЗМІР | |
| Длина: | 228 сантиметрів. |
| Ширина: | 121 сантиметрів. |
| Высота: | 41 сантиметри. |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Човен: | Складається із трьох незалежних відсіків. Надувна підлога забезпечує додатковий комфорт перебування всередині човна. Для зручності конструкція надувної підлоги зроблена хвилястою, поперек бортів човна. |
| Сідушки: | Нема |
| Весла: | Є пластикові, довжина кожного по 124 сантиметри, 2 штуки. |
| Насос тип: | Є, ножний |
| Тримачі: | Є |
| Швартувальний трос: | Є, кріпиться за периметром човна. |
| Ремкомплект: | Є, латки-самоклейки. |
| Сумка: | Є. |
| ПАКОВАННЯ | |
| Розмір: | Коробка (заводська упаковка) |
| Вага: | |
Будь ласка зверніть увагу! Менеджери магазину завжди зв'язуються з покупцем по телефону, зазначеного в замовленні для узгодження всіх нюансів відправлення. Всі питання по товару і його характеристик клієнт може задати безпосередньо під час телефонної розмови з менеджером інтернет магазину, або за допомогою чату, а також viber. Відправка товару здійснюється на протязі трьох календарних днів з моменту оформлення клієнтом замовлення. Виробник залишає за собою право вносити зміни у комплектацію, технічні характеристики, колір і малюнок виробу без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Моторно-гребний |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Надувне |
| Довжина | 228 см |
| Ширина | 121 см |
| Вантажопідйомність | 170 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Особливості | Ремкомплект, Клапан для зливу води, Насос, Кочети |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 124 см |
- Ціна: 2 738 ₴

