


Коляска для ляльок «Melogo» 9672 є демісезонною, що дозволяє користуватися коляскою в будь-яку пору року. Люлька-перенесення знімна. У комплекті передбачений матрацик та подушечка. Тканина коляски для ляльки та пупса щільна та високої якості. Спинка та підніжка регулюються по кутку нахилу.
| Характеристики |
Модель коляски: трансформер Призначена для дому та вулиці приємна кольорова гама Спинка та підніжка коляски регулюються у потрібному положенні У набір входить: -коляска; - сонцезахисний козирок; -сумка-перенесення; -ремені безпеки; Кошик для іграшок з текстилем. Ручка коляски регулюється, прогумована Висота коляски від ручки до підлоги: 62см Розмір коляски у розкладеному вигляді: 59x35,5x62см Розмір коляски у зібраному вигляді: 68x33x49см Кількість коліс: 4 шт Діаметр коліс: 14см колеса неповоротні Колеса виготовлені з ПУ Матеріал: метал+тканина Коляска упакована в коробку |
Будь ласка, зверніть увагу! Менеджери магазину завжди пов'язуються з покупцем по телефону, зазначеному в замовленні для узгодження всіх нюансів відправлення. Усі цікаві питання щодо товару та його характеристик клієнт може задати безпосередньо під час телефонної розмови з менеджером інтернет-магази, або за допомогою чату, а також viber. Надсилає товар упродовж трьох календарних днів із моменту оформлення клієнтом замовлення. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічні Характеристики, колір і малюнок виробу без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Метал, Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 2 г |
- Ціна: 1 621 ₴

