



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска для ляльок DeCuevas Coco є легким маневреним візочком і має розмір: Довжина - 48см, ширина - 33см, висота 55см.
| Виробник |
|
| Габарити в розкладеному виде |
|
| Коробка |
|
Будь ласка, зверніть увагу! Менеджери магазину завжди пов'язуються з покупцем по телефону, зазначеному в замовленні для узгодження всіх нюансів відправлення. Усі цікаві питання щодо товару та його характеристик клієнт може задати безпосередньо під час телефонної розмови з менеджером інтернет-магази, або за допомогою чату, а також viber. Надсилає товар упродовж трьох календарних днів із моменту оформлення клієнтом замовлення. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічні Характеристики, колір і малюнок виробу без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Метал, Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 550 мм |
- Ціна: 1 369 ₴

