




Ходунки-штовхач 2 в 1 Multiway ME 1163 Mint – надійний помічник для перших кроків вашого малюка
Ходунки-штовхач ME 1163 Multiway Mint – це чудовий вибір для дітей, які починають досліджувати світ та вчитися ходити. Завдяки продуманій конструкції та функціональності, ця модель допоможе дитині розвинути координацію рухів, підтримуючи безпеку та комфорт. Вони оснащені шістьма колесами, що забезпечують плавний рух, музичною панеллю для розваг та світловими ефектами для ще більшого зацікавлення малюка.
Характеристики
✅Загальна інформація-
Тип: ходунки з функцією "перші кроки"
-
Вік дитини: від 6 місяців
-
Колір: сірий
-
Функціональність: 2 в 1 (ходунки + штовхач)
-
Розмір (довжина/ширина/висота): 69 см / 54 см / 50 см
-
Регулювання висоти: 2 положення
-
Висота від підлоги до столика: 37-41 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 18-22 см
-
Висота від підлоги до спинки: 49-53 см
-
Панель: знімна
-
Музика: є, працює від 2 батарейок AA (не входять у комплект)
-
Світлові ефекти: є
-
Додатково: рухомі деталі для гри
-
Кількість коліс: 6 шт.
-
Матеріал коліс: пластик + гума
-
Передні колеса: 4 шт., розмір 5 см
-
Задні колеса: 2 шт., розмір 9 см
-
Стопори: на задніх колесах
-
Антипороги: 2 шт.
-
Батьківська ручка: відсутня
-
Ходунки-штовхач
-
Інструкція
-
Упаковка (розмір: 56×20×71 см, вага брутто/нетто: 4,8/3,6 кг)
Виробник залишає за собою право без повідомлення продавця, вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Матеріал виготовлення | Текстиль, Пластик, Метал |
| Особливості | Блокування коліс, Світлові ефекти, Регулювання сидіння за висотою, Знімне сидіння, Звукові ефекти, Знімний чохол для сидіння, Ігрова панель, Поворотність коліс на 360°, Мелодії, Ігрові підвіски |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 50 см |
| Висота від підлоги до сидіння | 22 см |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 54 см |
- Ціна: 2 519 ₴



