




Прямокутний каркасний басейн Intex Prism Frame для яскравого та освіжаючого літа
Створіть свій власний повноцінний аквацентр відпочинку просто на подвір'ї будинку чи дачі. Надійний прямокутний басейн з глибокою чашею і максимальною комплектацією подарує незабутні емоції, свіжість та прохолоду всій родині у найспекотніші дні літа.
Загальна інформація
-
Виробник: Intex
-
Серія: Prism Frame Rectangular
-
Форма: Прямокутна
-
Об'єм басейну (90% наповнення): 8 418 літрів
Габарити та вага
-
Довжина: 400 см
-
Ширина: 200 см
-
Висота: 122 см
Конструкція та матеріали
-
Міцна металева рама, посилена сталевими оцинкованими трубками із захистом від іржі
-
Чаша виготовлена з тришарового надміцного матеріалу (два шари ПВХ та армована сітка з поліестеру)
-
Додаткове посилення стінок спеціальною міцною стрічкою PVC по всьому периметру
-
Зручний зливний клапан для швидкого відведення води у потрібне місце за допомогою шланга
Функціональність
-
Технологія Hydro Aeration Technology насичує воду киснем, покращуючи її прозорість та циркуляцію
-
Продуктивний фільтр-насос надійно очищує товщу води від пилу, комах та бруду
-
Безпечна драбина зі знімною зовнішньою частиною дозволяє повністю контролювати доступ дітей до басейну
-
Захисна підлога та тент оберігають чашу від механічних пошкоджень знизу та від сміття зверху
-
Простий та легкий монтаж всієї конструкції на рівній поверхні, який займає близько 45 хвилин
Комплектація
-
Басейн каркасний прямокутний сірого кольору
-
Картриджний електричний фільтр-насос продуктивністю 2 006 л/год
-
Інноваційна система нагнітання та аерації води Hydro Aeration Technology
-
Змінний паперовий картридж типу А
-
Безпечна металева драбина зі знімними сходами
-
Захисна кришка (тент) зі стягуючим шнуром та дренажними отворами
-
Захисна підстилка (підлога) під дно басейну
-
Комплект причень (з'єднувальні шланги, хомути, патрубки та форсунки)
-
Інструкція з експлуатації
Російською мовою:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 400 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 8418 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Фільтр | Картриджний |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 24 966 ₴







